Bramy w Szczecinie i automatyka do bram

 • Brama Przesuwna Z9
 • Brama Posesujna Przesuwna
 • Bramy Wjazdowe
 • Dobor Bram Wjazd 1
 • Slide11
 • Zdjecie 0075
 • Start
 • Automatyka
 • Integracja systemów

Integracja systemów

Programowanie układów sterowania

W ramach szerokiego asortymentu oferowanych przez firmę Smart Power produktów i usług wykonujemy też dopasowanie i integrację instalowanych przez nas nowych systemów automatyki i urządzeń do już istniejących w Państwa domu lub firmie. Wiele z oferowanych przez naszą Firmę napędów, urządzeń oraz systemów sterowania umożliwia bowiem integrację z urządzeniami funkcjonującymi dotychczas u Klienta.

integracja systemow

Na Państwa życzenie wykonujemy także usługę programowania układów sterowania i systemów automatyki domowej, automatyki bramowej, urządzeń alarmowych i systemów kontroli dostępu oraz elektronicznych systemów zabezpieczeń, tak aby ich działanie w pełni odpowiadało wymaganiom i  życzeniom Klienta. Programujemy dostarczone i zamontowane przez naszą Firmę urządzenia i systemy automatyki w taki sposób, aby na przykład można było otworzyć garaż za pomocą mrugnięcia świateł w Państwa samochodzie, lub też otworzyć  bramę wjazdową na posesję pilotem, który dotychczas służył tylko do wyłączania alarmu w domu.

Zintegrowane systemy automatyki i zabezpieczeń

Oferowane przez naszą Firmę elektroniczne systemy automatyki i bezpieczeństwa zwiększają funkcjonalność poszczególnych urządzeń i dają możliwość zaprojektowania oraz montażu w jeden połączony system, którego wszystkie instalacje są zintegrowane ze sobą, sterowane przez jeden centralny układ automatyki i w zależności od otrzymanych danych mogą wykonywać zaprogramowane już wcześniej funkcje. Takie rozwiązania noszą nazwę „inteligentnego domu” i oprócz zwiększenia funkcjonalności i bezpieczeństwa całego systemu pozwalają  na zdalny dostęp do obiektu, przy użyciu smartfonu lub sieci komputerowej.

W każdej chwili i w każdym miejscu na świecie mogą Państwo na bieżąco uzyskać informację o naruszeniach systemu zabezpieczeń oraz o stanie poszczególnych elementów zintegrowanego systemu, a jednocześnie sterować nimi. I tak na przykład, jednym kliknięciem na smartfonie można podkręcić ogrzewanie w swoim domu, włączyć lub wyłączyć oświetlenie bądź też zamknąć rolety antywłamaniowe. Zapewniamy fachowe doradztwo, montaż, serwis i darmową wycenę.

 • Bogata oferta automatyki do bram skrzydłowych w Szczecinie

  Firma Smart Power ze Szczecina oferuje szeroki wybór układów automatyki, napędów i siłowników elektromechanicznych, przeznaczonych specjalnie dla bram skrzydłowych, o zróżnicowanych gabarytach, o różnej długości i ciężarze skrzydła bramy, a także różniących się czasem i intensywnością pracy urządzenia.

  W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno szybkie i nowoczesne elektromechaniczne siłowniki śrubowe przeznaczone do bram jedno- i dwuskrzydłowych, siłowniki z ramieniem łamanym, siłowniki teleskopowe przeznaczone do montażu na słupkach bram jak i siłowniki hydrauliczne do dużych i intensywnie używanych bram.

 • Automatyka do bram przesuwnych w Szczecinie

  Smart Power Szczecin oferuje szeroki wybór układów automatyki, napędów i siłowników elektromechanicznych do bram przesuwnych, zarówno jezdnych, zwanych też szynowymi, jak i samonośnych. Sam układ napędowy składa się z silnika elektrycznego wraz przekładnią i układem sterującym oraz koła zębatego osadzone na wale silnika.

  Dobór oferowanych przez Naszą firmę napędów do bram przesuwnych dokonujemy w oparciu o gabaryty i ciężar bramy, długość światła wjazdu bramy, wynikający z samej konstrukcji bramy opór toczenia, oraz spodziewany czas i intensywność użytkowania bramy, czyli przewidywana ilość dobowych cykli pracy urządzenia.

 • Systemy automatyki do bram garażowych w Szczecinie

  Nasza firma oferuje szeroki wybór układów funkcjonalnych i nowoczesnych układów automatyki i sterowania przeznaczonych do różnego rodzaju typów bram garażowych, w tym bram uchylnych, segmentowych oraz rolowanych, które znajdą zastosowanie zarówno w prywatnych rezydencjach jak i obiektach przemysłowych.

  Na oferowany zestaw automatyki garażowej składa się między innymi silnik elektryczny wraz z mechanicznymi przekładniami, i wbudowanym układem sterującym, a sterowanie można realizować poprzez pilot zdalnego sterowania zintegrowany z centralą sterującą lub poprzez przyciski naścienne, klawiaturę kodową, albo włączniki kluczykowe.

 • Integracja systemów automatyki Szczecin

  W ramach szerokiego zakresu świadczonych usług firma Smart Power ze Szczecina oferuję między innymi dopasowanie i integrację zainstalowanych przez Naszą firmę nowych układów automatyki i sterowania do już wcześniej istniejących systemów automatyki i kontroli dostępu na terenie Państwa posiadłości lub firmy.

  Dodatkowo, na życzenie Klienta wykonujemy także programowanie układów sterowania, oraz systemów automatyki domowej i bramowej, systemów zabezpieczeń, kontroli dostępu i alarmowych w celu zapewnienia optymalnego i zgodnego z wszelkimi życzeniami oraz wymaganiami Klienta działania tych urządzeń.

 • Dorabianie i konfiguracja pilotów do bram w Szczecinie

  W ramach naszej oferty Smart Power prowadzi sprzedaż oraz wykonuje na życzenie Klientów programowanie i konfigurację pilotów do już istniejących w Państwa domu bram wjazdowych i garażowych różnego typu oraz innych urządzeń automatyki domowej. Dzięki odpowiedniemu zaprogramowaniu pilota otwieranie bramy będzie jeszcze prostsze.

  Ponadto przeprowadzamy także dopasowanie i integrację nowych, zainstalowanych przez Naszą firmę układów i urządzeń automatyki do systemów już wcześniej znajdujących się w Państwa domu, lub na terenie Państwa firmy. Ponadto zajmujemy się też programowaniem już istniejących układów sterowania, automatyki i zabezpieczeń.

smart power