Bramy w Szczecinie i automatyka do bram

 • Brama Przesuwna Z9
 • Brama Posesujna Przesuwna
 • Bramy Wjazdowe
 • Dobor Bram Wjazd 1
 • Slide11
 • Zdjecie 0075

Kontakt

Smart Power

ul. Ku Słońcu 21
71-073 Szczecin
 
Telefon
Serwis, montaż +48 795 170 120
Handel +48 795 170 130
Biuro 91 852 14 01
 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
NIP: 752-131-53-94
REGON: 321570750

Mapka dojazdu

 
 • Oferujemy nowoczesne urządzenia i układy automatyki do bram w Szczecinie

  Szczecińska firma Smart Power oferuje nowoczesne i sprawdzone układy automatyki i sterowania oraz siłowniki i napędy elektromechaniczne przeznaczone do różnego rodzaju bram wjazdowych i garażowych, wraz z ich profesjonalnym montażem, serwisem i stałą pomocą techniczną.

  Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i urzędów, instytucji publicznych oraz firm i przedsiębiorstw. Zaufało Nam już wielu Klientów, a wykonane przez Naszą firmę systemy automatyki, kontroli dostępu, monitoringu i zabezpieczeń można spotkać w wielu miejscach w kraju i zagranicą.

 • Fachowe usługi montażu bram w Szczecinie

  Firma Smart Power ze Szczecina specjalizuje się w profesjonalnym montażu różnego typu bram wjazdowych do posesji i do garażu, wraz przeznaczonymi do nich układami sterowania i automatyki, oraz napędami elektromechanicznymi pochodzącymi od wiodących, renomowanych producentów w Niemczech, Polsce i Włoszech.

  Nasza oferta obejmuje bramy wjazdowe przesuwne szynowe i samonośne, bramy wjazdowe jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe, oraz bramy garażowe uchylne, segmentowe i rolowane. Wszystkie bramy wjazdowe wykonuje się u Nas na indywidualne życzenia Klienta, na podstawie podanych przez Niego wymiarów.

 • Montaż, modernizacja i konserwacja bram w Szczecinie

  Firma Smart Power Szczecin w ramach swoich usług oferuje profesjonalny montaż, modernizację, oraz naprawy i konserwację rożnego typu bram wjazdowych do posesji i bram garażowych, oraz układów automatyki i sterowania, przeznaczonych do bram różnego rodzaju, a opcjonalnie także systemów monitoringu i kontroli dostępu.

  Gwarantujemy profesjonalizm i najwyższą jakość naszych usług, a nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowani fachowcy, którzy chętnie posłużą Państwu radą i pomocą w wyborze najbardziej odpowiedniego dla Klienta rozwiązania. Natomiast w razie jakichkolwiek problemów z zainstalowanym przez Nas sprzętem zapewniamy serwis i pomoc techniczną.

 • Ekonomiczne i wygodne bramy uchylne w Szczecinie

  Firma Smart Power pośród asortymentu dostępnych u Nas bram garażowych oferuje między innymi ekonomiczne i wygodne w użytkowaniu bramy garażowe uchylne. Składają się one ze skrzydła, które porusza się na specjalnych rolkach umieszczonych na prowadnicach wewnątrz garażu, oraz sprężyn systemu naciągowego ułatwiającego otwieranie i zamykanie.

  Wykonana z ocynkowanych profili stalowych i pokryta blacha trapezową brama wyróżnia się precyzyjnym prowadzeniem skrzydła w prowadnicy, a dzięki regulowanym sprężynom nie będzie gwałtownie opadać w czasie zamykania. Opcjonalnie możemy zaoferować także docieplenie bramy i układ automatycznego sterowania bramą.

 • Nowoczesne i estetyczne bramy garażowe w Szczecinie

  Firma Smart Power Szczecin specjalizuje się w montażu oraz serwisie i naprawie różnego typu bram do garażów, które znajdą zastosowanie zarówno w budownictwie jednorodzinnym, jak i w dużych obiektach przemysłowych. W naszej ofercie można znaleźć między innymi bramy garażowe segmentowe, uchylne, nazywane też płytowymi, oraz rolowane.

  Ponadto na życzenie Klientów możemy dodatkowo wyposażyć montowane przez naszą firmę bramy w automatyczne układy sterowania, zawierające siłownik i napęd elektromechaniczny, dzięki którym będą mogli Państwo otworzyć bramę garażu za pomocą jednego przycisku pilota bez potrzeby wychodzenia z samochodu.

smart power